تولید محتوای (ویدیو مارکتینگ) ,

menuordersearch
mahamct.ir
۱۳۹۹/۱/۷ پنج شنبه
(1)
(0)
تولید محتوای (ویدیو مارکتینگ)
تولید محتوای (ویدیو مارکتینگ)

 

ویدیو مارکتینگ چیست؟


ویدیو یکی ازروشهای هست به دلیل داشتن تصاویر به سادگی می تواند پیامهای گوناگون را به مخاطب هدف برساند. ذهن انسان تصاویرخیلی راحت تر از متن پردازش میکند بدین صورت می توانیم نتیجه بگیریم که هر روز به تعداد افرادی که علاقمند به ویدئو هستند افزایش پیدا می کند.

از این رو کسب و کارها بسیار گرایش به تولید ویدیو مارکتینگ برای محصولات یا خدمات خود پیدا کردهاند. صاحبان کسب و کار برای هر بخش از کار خود به تولید ویدیو مورد نظر خود می پردازند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

 

 

ویدیو مارکتینگ چیست؟

 

انواع ویدیو مارکتینگ برای پیشبرد اهداف کسب و کارها کدامند؟


انواع گوناگون ویدیو برای مارکتینگ به جهت استفاده برای توسعه کسب و کارمان وجود دارد. برای آشنایی بیشتر در قسمت زیر انواع گوناگون آنها را معرفی کردهایم.

 

 

ویدیو وبلاگبا گسترش روز افزون وبلاگ های گوناگون و همچنین استفاده از ویدیو در وبلاگ مورد نظر می توان متناسب با کسب و کارهای ویدئو تولید کنیم و آنها را در وبلاگ های گوناگون باهدف مارکتینگ منتشر کنیم.

ساخت وبلاگ یکی از بسترهای مهم وب برای درج اطلاعات تکمیلی و ویدئو آموزشی میباشد.

بخش بلاگ سایت محل مناسبی برای درج مقالات آموزشی میباشد اما اگر مقالات آموزشی شما دارای ویدئو نیز باشد حق مطلب به خوبی ادا میشود و کاربر را به درستی راهنمایی میکند.

 

ویدیو وبلاگ

 

ویدیو مصاحبه


یکی از روشهای ویدیو مارکتینگ تولید محتوای ویدیو مصاحبه ها هست. هر کسب و کاری با تعیین استراتژی های محتوایی میتواند مصاحبه با افراد داخل شرکت و همچنین با بزرگان همراستای کسب و کارتان مصاحبه های گوناگونی را تهیه کنید و به عنوان ویدیو در اختیار مخاطبان قرار دهید.

 

ویدیو مصاحبه

 

 

ویدیو آموزشی


بعد از تحول در دنیای اینترنت افراد مختلف هم علاقمند به آموزش های آنلاین هستند تا جایی که کسانی در حوزه آموزش هستند شروع به تولید ویدیو آموزشی مرتبط را انجام داده اند.

وقتی صحبت ازویدئو آموزشی میشود بحث کیفیت ویدئو است که آموزش شما را از سایر ویدئوها متمایز می‎سازد. یک ویدئو آموزشی که قرار است در بستر وب قرار بگیرد باید از لحاظ زمانبندی، حجم فایل، وضوح صدا و تصویر و دسته بندی مطالب در استاندارد بالایی قرار داشته باشد.

شما برای ضبط یک ویدئو نیاز به یک صدای رسا، یک محیط مینیمال ساکت، نرم افزار و تجهیزات قابل قبولی دارید. ویدئوهای زیادی برای ساخت ویدئو وجود دارد که کار ساخت ویدئو آموزشی را سرعت میبخشد.

 

 

وبینار


کسب و کارها رخدادهای گوناگونی را برای پیشبرد اهداف خود نعیین کردهاند تا جایی که در مورد محصولات یا خدماتشان سخنرانی های گوناگونی را برای حوزه های گوناگون تدارک می بینند و از این طریق ویدیو های مختلف را تهیه می کنند و آن را در رسانه های مختلف قرار می دهند.

وبینار به سمینارهایی گفته میشود که به صورت آنلاین برای ارائه اطلاعات و یا برای یک معرفی رسمی برگزار میشود.

وبینار یک ایده جذاب برای ارتباط با کاربرانی است که به لحاظ مکانی از شما فاصله دارند و نیاز به ارتباط لایو با شما دارند .

وبینار این فرصت را برای شما و کاربرانتان فراهم میکند که در یک ارتباط موثر قرار بگیرید.

وبینارها معمولا برای یک ارائه آموزشی استفاده میشود. بدین شکل که مدرس دوره آنلاین و هنرجویان در یک زمان مشخص در یک محیط تحت وب، آنلاین شده و صدا و تصویر را به صورت آنلاین دریافت میکنند، در بحث شرکت میکنند و سوالات و نظرات خود را ارائه میکنند.

 

ویدیو وبینار

 

 

ویدیو تبلیغاتی


همهی ما ویدیو های تبلیغاتی گوناگونی را در رسانه های آفلاین مانند تلویزیون دیده ایم، اما تولید ویدیوهای تبلیغاتی در فضای آنلاین بسیار متفاوت از آفلاین است. این تفاوت می تواند از نوع سناریو تا زمان تولید یک ویدیو باشد. ویدیو تبلیغاتی به جهت معرفی محصول یا خدمت یک کسب و کار برای مخاطبان هدفشان می باشد.

 

ویدیو تبلیغاتی

 

 

ویدیو دمو و بررسی محصولات


مدیران کسب و کار گوناگون قبل از آنکه محصولی را تولید کنند یا بخواهند آنها را بررسی کنند و وارد بازار کنند در ابتدا یک ویدیو دمو و بررسی محصولات یا خدمات را تهیه می کنند و از آن طریق نظرات مخاطبان خود را دریافت می کنند و نواقص مختلف برطرف میکنند.

 
ویدیو دمو و بررسی محصولات

 

 

مزایا و معایب ویدیو مارکتینگ


مزایامعایب
انتقال پیام به سادگی برای مخاطبان هدفحساسیت بالای فیلم ها به دلیل یکبار تولید ویدیو
جلب نظر مخاطبان هدفهزینه بالای تولید ویدیو مارکتینگ
افزایش بازدیدکنندگان وب سایتنیازمند متخصص برای تولید ویدیو مارکتینگ
کاهش کپی کردن ویدیوسرعت کم اینترنت برای دانلود مخاطبان
بالابردن اعتبار شرکتکاهش سرعت لود وب سایت برای ویدیو
آشنایی کامل مخاطبان با محصولات و خدمات
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramcloobgoogletelegram
logo

دفتر مرکزی هرمزگان
کيش- بازار ونوس - طبقه اول - شماره 232
تلفن های تماس: 07644490019 - 07691014521
09034335606 - 09120569348
info@mahamct.com

مهام کيش نماينده فروش شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا دارنده پروانه سروکو به شماره 33-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.